MC MIKE - DJ NA WESELE:

Wśród imprez okolicznościowych prowadzonych przeze mnie szczególne miejsce zajmują wesela. Staram się nie poddawać utartym schematom i do każdego podchodzę indywidualnie. Wiem, jak ważna jest oprawa muzyczna wesela i jak wielka odpowiedzialność ciąży na osobie, która ma za zadanie prowadzić uroczystość weselną. Dlatego wspólnie z Parą Młodą ustalam repertuar muzyczny oraz zakres zabaw i konkursów jakie będą się odbywały w trakcie wesela i oczepin.

 

MC MIKE - ODPOWIEDNIA OSOBA na ODPOWIEDNIM MIEJSCU!

 

Wybór konkursów jest naprawdę duży. Zabawy, które przeprowadzam są ciekawe, inteligentne i przede wszystkim taktowne. Staram się unikać wszystkiego, co mogłoby być postrzegane przez gości jako niesmaczne.

 

Na WESELU, które PROWADZĘ, GOŚCIE DOBRZE się BAWIĄ, a PAŃSTWO MŁODZI są ZADOWOLENI!

 

Zapewniam, że wszyscy goście będą się świetnie bawić na Waszym weselu. Nie ma znaczenia to, gdzie odbywać się będzie zabawa, jestem w stanie zapewnić wyśmienitą oprawę muzyczną absolutnie wszędzie, w restauracji, w domu weselnym, w sali gimnastycznej, w pensjonacie, w hotelu, a nawet pod gołym niebem.

 

Posiadam bogatą płytotekę. Jestem w stanie zaspokoić gusta muzyczne 99,99% gości!

 

Chcesz poznać szczegóły? Zadzwoń i umów się na spotkanie!

Michał Kurzyna

mobile: +48 501 841 317

 

*Z PRZYMRUŻENIEM OKA :)

Aby Wesele było wyjątkowe, ważne jest to, aby przestrzegać pewnych zasad: KLIKNIJ TU

   

DJ na wesele :: MC MIKE :: oprawa muzyczna imprez, imprezy firmowe i okolicznościowe, prezenter, wodzirej, konferansjer.

Michał Kurzyna prowadzi bale sylwestrowe, bankiety, studniówki, imprezy firmowe, imprezy okolicznościowe, kinderbale oraz wesela.

MC MIKE to DJ na wesela Gdańsk, konferansjer, prezenter, wodzirej Trójmiasto - Gdańsk, Sopot, Gdynia, woj. pomorskie.

Wszelkie Prawa zastrzeżone (c) 2007-2013.